Jak nie zbankrutować na autostradzie

terapia małżeńska warszawa, leczenie depresji warszawa, poradnia rodzinna warszawa, terapia par warszawa, poradnia małżeńska warszawa, terapia dla par warszawa, terapia warszawa, terapia dzieci i młodzieży, terapia dzieci i młodzieży warszawa terapia par warszawa, terapia warszawa, terapia dzieci warszawa, terapia małżeńska warszawa
Terapia par – małżeńska Warszawa, rodzinna.
19 grudnia 2017
Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu (dobra kosmetyczka)
12 marca 2018

Razem z moją dziewczyną postanowiliśmy zrobić weekendowy wypad do Goerlitz, taki typowy dla dwójki zakochanych. Święty spokój ze strony rodziny czy znajomych, tylko ja i ona. I nasz dobry samochód. Spakowaliśmy tylko niezbędne rzeczy i z samego rana ruszyliśmy przed siebie. Mijając wyjazd z miasta, moja dziewczyna pokazała mi dość fajny slogan reklamowy: „Szybko i tanio nie znaczy źle”. Pomoc drogowa Zgorzelec oferowała typowe usługi, jakich można by potrzebować przy stłuczce. Nie chcąc zapeszać, ruszyliśmy dalej spokojnie przed siebie, dbając, aby jechać tylko z dozwoloną prędkością. Do czasu.pomoc drogowa zgorzelec, pomoc drogowa niemcy, auto pomoc zgorzelec, auto pomoc niemcy, laweta zgorzelec, laweta niemcy, holowanie zgorzelec, holowanie niemcy,

Pomoc drogowa Niemcy? Ile to będzie kosztować?

Chociaż my jechaliśmy poprawnie, to w nas wjechał narwany kierowca czarnego BMW. Na zaledwie osiemdziesiątym kilometrze autostrady A4 nasza spokojna podróż gwałtownie została przerwana. Cudze auto po prostu wklinowało się z boku w nasz samochód, a siła uderzenia była tak duża, że zostaliśmy zmieceni i kolokwialnie mówiąc, wklejeni w barierki z drugiej strony. Całe szczęście, że na potłuczeniach i zadrapaniach się skończyło, dla obu stron. Niestety, samochody, a w szczególności nasz, nie nadawały się już do dalszej podróży. Co gorsza, wezwanie pomocy po niemieckiej stronie było znacznym obciążeniem ze względu na opłaty w innej walucie… Wówczas przypomniała mi się tamta reklama, którą widzieliśmy przy wyjeździe. Zacząłem gorączkowo myśleć, aby przypomnieć sobie jak najwięcej ważnych informacji.

Niespodziewanie szybko i skutecznie -pomoc drogowa Zgorzelec




Korzystając z usług internetowych w telefonie bez trudu odnalazłem firmę oferującą usługi, które teraz okazały się tak potrzebne. Pomoc drogowa Niemcy w wyszukiwaniach pokazało mi Zgorzelską firmę. Byłem szczerze zdumiony, że oferują swoje usługi poza granicami kraju. Chwilę się wahałem, czy w ogóle ktoś odbierze, ponieważ wypadek zdarzył się we wczesnych godzinach porannych w sobotę. Jednak na samym początku rozmowy byłem bardzo zaskoczony, gdy po drugiej stronie przywitał się ze mną miły, rzeczowy męski głos. Po kilku niezbędnych pytaniach wszystko było jasne, a pomoc w drodze. W ciągu niespełna godziny pojazdy zostały zamocowane na lawetę. Pomoc drogowa Zgorzelec po prostu uratowała nas w tamtym czasie. Co ważniejsze, ich slogan okazał się prawdą! Za usunięcie aut z miejsca wypadku i lawetę cena była naprawdę niska!

Modyfikacja planów
Chociaż wspólny weekend nie udał się tak, jak to planowaliśmy, to mimo wszystko mamy z niego dobre wspomnienia. Przesiedliśmy się na pociąg, udaliśmy w zupełnie inne miejsce, wszystko załatwiła za nas pomoc drogowa, Niemcy okazały się pięknym krajem wartym zwiedzania, a Goerlitz zafascynowało nas na tyle, że na pewno jeszcze nie raz wrócimy w to miejsce.

Bardzo dobre przygotowanie to podstawa sukcesu
Biorąc pod uwagę to, co nas spotkało a to, co opowiadali nam nasi znajomi muszę z całą odpowiedzialnością przyznać, że pomoc drogowa Zgorzelec byłą bardzo solidnie przygotowana do usunięcia aut. Pojazdy na lawecie zostały starannie zabezpieczone, cały czas mogłem wszystko obserwować z boku. Wybraliśmy autolawetę, ze względu na zaistniałą sytuację. Dzisiaj pewnie postąpiłbym tak samo. Na szczęście, waga obu pojazdów nie przekroczyła 3,5 tony, dlatego mogliśmy spokojnie nią kierować. Od tamtego czasu mam zapisany numer w moim telefonie pod hasłem pomoc drogowa Zgorzelec. Mam nadzieję, że nie będę musiał z niej korzystać, ale szczerze mogę każdemu polecić.

Komentarze są wyłączone.